Grupa Klok i Novaform budują domy od ponad 90 lat i nie mają żadnych wątpliwości, że jakość materiałów i wykonawstwa nie może wzbudzać żadnych wątpliwości. Wierzymy, że opinie i zadowolenie naszych Klientów są naszą najlepszą reklamą, dlatego przy realizacji naszego projektu w Koninku dokładamy wszelkich starań i zwracamy szczególna uwagę na optymalny dobór materiałów, technologii oraz wykonawstwo.

Dach – Dachówka ceramiczna Roben Bergamo

Dachówka Bergamo wykorzystana przy budowie domów w Koninku stanowi idealne połączenie nowoczesnego designu z gwarancją doskonałego odprowadzenia wody i szczelności pokrycia dachu domu. Dachówka ceramiczna Bergamo jest również gwarancją trwałości i odporności na wpływ warunków atmosferycznych.

więcej

Profile okienne VEKA Perfectline

Veka jest czołowym na świecie, posiadającym ponad 40-letnie doświadczenie, producentem profili okiennych z PCV i dostawcą systemów profili dla producentów okien.

więcej

Elewacja klinkierowa domu – klinkierowe płytki elewacyjne Roben Manus Salina, Manus Kyra, Manus Banda

W ramach realizowanego w Koninku projektu nowego osiedla, bazując na ponad 90-letnich doświadczeniach Grupy Klok w budowie domów, zdecydowaliśmy się wykorzystać holenderski model wykonania elewacji domów z klinkieru.

więcej

Wody opadowe i gruntowe

Mając na uwadze szczególna dbałość o komfort mieszkańców osiedla, po dokładnej analizie i pomiarach poziomu wód gruntowych oraz prognozie odprowadzania wód deszczowych, zdecydowaliśmy się podnieść poziom wszystkich budowanych domów w ramach osiedla w Koninku o ok. 50-60 cm, aby zapewnić całkowicie bezpieczne i efektywne odprowadzenie wód

więcej

Kanalizacja

Bez wątpienia najwygodniej jest usuwać ścieki do sieci kanalizacyjnej – takich szczęśliwców w okolicy Koninka jest jednak niewielu… oczywiście za wyjątkiem naszego osiedla.

więcej